تبلیغات
کرم ضد لک - کرم فرم دهنده سینه حاوی زنجبیل

کرم برای همه

کرم فرم دهنده سینه حاوی زنجبیل

تاریخ:شنبه 24 تیر 1391-10:50 ق.ظ


کرمی فوق العاده موثر و تماما گیاهی که به طور انحصاری برای کمک به بازگرداندن قابلیت ارتجاعی و سفتی سینه فرموله گردیده است.
یکی از دلایل شلی بافت سینه افزایش سایز در اثر مکانیکی و افزایش وزن است.
تجمع بافت چربی در سینه باعث سنگینی، شل شدن و کشیدگی پوست و نهایتا افتادگی بافت سینه میشود.
زنجبیل به کار رفته در این محصول باعث چربی سوزی ملایم و کاهش بافت چربی و فرمدهی سینه می گردد. تست های ازمایشی و بالینی حاکی از آن است که این محصول در رفع شلی سینه و بالابردن بافت سینه بسیار موثر است.
ترکیبات این کرم با فرمولاسیون انحصاری تولید شده و استفاده منظم و اصولی این محصول باعث رفع شل شدگی 100 درصد عضلات سینه میگردد.
همچنین کرم سینه ماریس باعث ایجاد سریع خط سینه و بالا بردن و فرم دهی سریع عضو شده و ترکیبات 100درصد گیاهی آن باعث تحریک تقویت بافتهای پیوندی و نیز افزایش قابلیت ارتجاعی و سفتی عضو میگردد.
خرید پستی
با استفاده از محصول منحصر به فرد ماریس به زیبایی و اندام دلخواه خود برسید.
با این محصول میتوانید اعتماد به نفس خود را باز یابید واز زیبایی خود لذت ببرید.
اثرات کرم در هفته اول نمایان میگردد که با توجه به اثر سریع آن مصرف کننده برای استفاده به موقع و طبق برنامه این کرم ترغیب میشود.
این محصول فاقد هر گونه مواد شیمیایی بوده و تماما گیاهی میباشد. ماندگاری فوق العاده بالا اثرات کرم و عدم برگشت در صورت قطع مصرف کرم یکی از تفاوتهای فاحش ان با محصولهای دیگر میباشد.
در اغلب محصولات بازار بعد از قطع مصرف کرم ، بین یک تا دو هفته بدن به حالت اولیه بازمیگردد ولی در این کرم طی آزمایشات بالینی تا 6 ماه به وضوح اثرات کرم ماندگار بوده و سالیانه فقط دوبار تکرار کرم مورد نیاز است.
اشاننیون و مکمل این محصول صابون اعجاب انگیز ریحان ماریس میباشد که در زمان استفاده کرم تنها با این صابون در منطقه سینه باید شستشو شود. بعد از قطع کرم ، استفاده یک یا دوبار از صابون معجزه گر در هفته با خواص زیاد و عطر دل انگیز ریحان برای تداوم و تغذیه بافت سینه توصیه میشود. تمام تلاش ما گرد آوری بهترین و مطمئن ترین محصولات روز جهان میباشد. با تشکر از حسن اعتماد شما، پس از ثبت سفارش منتظر تماس ما باشید.

برخی از ویژگیها
1) حاوی دو گیاه معجزه کر زنجبیل و الوورا  2) ساخت کارخانه ماریس آلمان 100درصد گیاهی و موثر  3) رفع شل شدگی سینه 100درصد تضمینی  4) فرم دهی سریع عضو  5) ترکیبات 100درصد گیاهی