تبلیغات
کرم ضد لک - کرم تخصصی سفید کننده مردانه

کرم برای همه

کرم تخصصی سفید کننده مردانه

تاریخ:جمعه 23 تیر 1391-07:16 ب.ظ

كرم روشن کننده مردانه تولید 2011 قویترین كرم ساخته شده مخصوص بازیگران درجه اول جهان و مورد تایید بازیگران سینمای بالیوود می باشد. محصولی فوق العاده و معجزه زیبایی برای آقایان.
با استفاده از این کرم به اوج جوانی، زیبایی و شادابی برسید. كرم سفید كننده مردانه Emam با تاییدیه های معتبر جهانی می باشد و اولین انتخاب در بین كرم های مردانه است.
اولین كرم كاملا تخصصی برای مردان كرم زیبائی و روشن كننده ای است برای مردان كه توسط شركت Emami و با همكاری شركت Activor Corp آمریكا فرموله شده است.

قدرت پیچیده پپتید موجود در این کرم : این مولكول شگفت انگیز به طور موثری باعث نفوذ در پوست برونی و تنظیم ملالین مرد می شود.
با قدرت بالایی در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می كند.
ضد باكتری و محافظ پوست در برابر تراشیدن روزانه و سایه های تیره و ضد حساسیت می باشد.
با مصرف17 تا 21 روز از این كرم پوست شما با درجه یكنواخت 2 تا 3 درجه روشن تر میگردد.
قابل ذكر است مخترع این محصول خانم دكتر C.Zaveri از ایالات متحده آمریكا است كه تا كنون برنده 2 جایزه نوبل در زمینه تخصصی پوست و گیاه شده است. محصول مناسب برای آقایانی که برای پوست صورت شان اهمیت ویژه ای قائل هستند.
خرید پستی

برخی از ویژگیها
1) اولین كرم كاملا تخصصی زیبائی و روشن كننده برای مردان  2) با همكاری شركت Activor Corp آمریكا فرموله شده است.  3) باعث نفوذ در پوست برونی و تنظیم ملالین مرد می شود.  4) با قدرت بالایی در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می كند.  5) ضد باكتری و محافظ پوست در برابر تراشیدن روزانه و روشن تر میگردد.


نوع مطلب : کرم پوست