تبلیغات
کرم ضد لک - کرم پف صورت

کرم برای همه

کرم پف صورت

تاریخ:سه شنبه 16 خرداد 1391-12:13 ب.ظاین کرم تنها لایه بردار پوست می باشد که بدون دانه های ریز شن مانند است وباعث از بین بردن جوش ها ولکها در پوست مشود چربی های اضافه را از بین می برد وباعث فرم دهی وزیبای پوست شما میشود
خرید پستی

کرم پف کننده صورت و گردن ولنسی برای خانم هایی که به زیبایی و جوانی خود اهمیت ویژه ای می دهند.
موارد مصرف: ضد لک, پف کننده و سفت کننده
مواد تشکیل دهنده اصلی: عصاره پودر مروارید , گلیسیرین BP و ویتامینE -
نحوه اثربخشی : این کرم تنها کرم لایه بردار بدون دانه های ریز شن مانند است که فقط سلولهای مرده پوست را برمی دارد و منافذ پوست را بدون بازکردن تمیز می کند. چربیهای اضافی پوست که باعث بوچود آمدن چوشها در قسمتهای گونه و پیشانی می شوند را از بین می برد.

این کرم همچنین باعث لیفتینگ و فرم دهی به پوست صورت می شود. کرم از راه منافذ پوستی وارد سلولهای پوستی می شود و سلولهای ملانین غیرطبیعی تغییر یافته را می شکند و ظرف دوهفته الی 3 درجه پوست را زیباتر و روشنتر می کند و عضلات صورت و گردن را حجم می دهد.حاوی پودر مروارید , گلیسیرینBP ویتامین E باعث پف صورت , گردن و دور چشم می شود.

طریقه مصرف : کرم را به آرامی روی پوست ماساژ داده تا یک لایه ظریف , نرم و درخشنده مانند مروارید روی پوست ایجاد شود روزی دوبار پس از شستشوی کامل صورت استعمال شود. حداقل دو هفته باید کرم را استعمال کنید.

برخی از ویژگیها
1) ضد لک, پف دهنده و سفت کننده  2) حاوی عصاره پودر مروارید , گلیسیرین BP و ویتامینE  3) این کرم تنها کرم لایه بردار بدون دانه های ریز شن مانند است  4) منافذ پوست را بدون بازکردن تمیز می کند  5) چربیهای اضافی پوست که باعث بوچود آمدن چوشها در قسمتهای گونه و پیشانی می شوند

نوع مطلب : کرم پوست