تبلیغات
کرم ضد لک - سفیدکننده دندان وایت

کرم برای همه

سفیدکننده دندان وایت

تاریخ:پنجشنبه 23 شهریور 1391-07:09 ب.ظ

سفیدکننده دندان وایت


یا دندان هایی زرد دارید و از خندیدن خجالت می کشید؟
آیا دوست دارید بخندید و دیگران از خندیدن شما به خنده درآیند؟
آیا دوست دارید دیگر دندان هایتان زرد نباشد و به رنگ سفید خالص درآیند؟
پس سفیدی دندانهایتان را از ما بخواهید با پک سفید کننده دندان white light
شما پس از استفاده، دندان هایی سفید و براق خواهید داشت که جرات خنده را در شما چندین برابر خواهد کرد و توجه همه را به سوی شما جلب خواهد کرد.
پک سفید کننده ی دندان وایت لایت اصل Orginal اورجینال شامل چراغ مخصوص سفید کننده ی دندان و ژل مخصوص و دفترچه راهنما می باشد. با استفاده ی این محصول با خیال راحت لبخند بزنید و سفیدی و درخشش دندان هایتان را به دیگران نشان دهید.
اگه خجالت میکشید جلوی دوستانتون بخندید. اگه نمی خواهید هزینه بالای جرم گیری دندان را بدهید و یا درد آن را تحمل کنید ... شما نیز می توانید دندان هایی سفید و براق داشته باشید.
فروش فوق العاده ی پک سفید کننده ی دندان شامل خمیر دندان سفید کننده و محلول بلیچینگ و قالب دندان مخصوص استفاده در منزل به همراه روش استفاده ی بسیار آسان.
این محصول ساخت کشور آلمان مخصوص صادرات به آمریکا با بارکد ورودی کالای امریکا میباشد واورجینال واصل میباشدبسیار محدود وقابل مقایسه با محصولات مشابه نیست.
هیچگونه آسیبی به مینای دندان وارد نمی کند و کاملا تست شده است.

این جنس کاملا اصل می باشد و کالاهای دیگر و یا با این مارک بدون پروانه ساخت و یا بدون لیبل و بدل می باشند.
سیستم ز White Light کاملا مطمئن و بسیار ساده و آسان قابل استفاده می باشد. البته این سیستم قیمت بسیار مناسبی دارد و شما به راحتی می توانید آنرا تهیه کنید و از تاثیر خوب آن شگفت زده شوید. در این سیستم با استفاده از ژل بر روی دندان و قرار دادن چراغ میتوان جرمهای روی دندان را از بین برد. این محصول قابل استفاده در منزل بوده و شما می توانید با هزینه ای کمتر یک دندانپزشک را در منزل خود داشته باشید و هر زمان که اجساس نیاز به آن داشتید تنها و تنها در 10 دقیقه دندان هایتان را سفید و درخشان سازید. پس از اینکه شما به نتیجه مطلوب خود رسیدید میتوانید استفاده از این سیستم را کم تر کنید و ماهی یکبار برای ماندگاری تاثیر آنرا استفاده کنید. -------------- موجودی بسیار محدود است، پس از ثبت سفارش عمده اجتناب کنید.نکات مهم درمورد سفید کننده دندان
1) این جنس کاملا اصل می باشد  2) پک سفید کننده ی دندان وایت لایت Orginal اورجینال  3) این پک شامل چراغ مخصوص سفید کننده ی دندان و ژل مخصوص است  4) این محصول ساخت کشور آلمان می باشد  5) هیچگونه آسیبی به مینای دندان وارد نمی کند و کاملا تست شده است

قیمت:37000خرید کالا